13 czerwca 2019

W dniach 6-7 czerwca w przygranicznym miasteczku Kamminke odbyło się II Międzynarodowe Seminarium: INTERAKCJE POLSKO-NIEMIECKIE W OBSZARZE BEZPIECZEŃSTWA pod patronatem EUROPEAN ASSOCIATION for SECURITY . Organizatorem seminarium byli: Międzynarodowy Ośrodek Edukacji i Spotkań Młodzieży Golm, Stowarzyszenie „Projektownia” oraz Fundacja Edukacyjna Transformacje.

Tematyka seminarium skupiała się na zagadnieniech dotyczących interakcji polsko-niemieckich w obszarze szeroko pojmowanego bezpieczeństwa (m.in. lokalnego, społecznego, kulturowego, ekologicznego, zdrowotnego itp.), które jest podstawową wartością każdej jednostki.

Głównym celem seminarium jest zidentyfikowanie i scharakteryzowanie działań podejmowanych przez Polskę i Niemcy jako członków Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem polsko-niemieckiego pogranicza.

Do Komitetu Naukowego Seminarium należy dr Piotr Durajczyk – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, a jednymi z prelegentów na tegorocznym seminarium byli pracownicy Urzędu: dr Ewa Łuczak – Przewodnicząca Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz st. insp. Artur Chróściak – Kierownik Wydziału Nadzoru nad Bezpieczeństwem Żeglugi.

  • Dokument utworzony 13 czerwca 2019
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 26 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

23 kwietnia 2024

Od dnia 17 maja 2024 roku Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie przestaje korzystać z usługi faksu

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 17 maja 2024 roku Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie przestaje korzystać z usługi faksu jako formy komunikacji z klientami. Zmiana ta jest częścią naszych działań na rzecz uaktualnienia metod kontaktu, co ma na celu zapewnienie Państwu wygodniejszego i sprawniejszego przepływu informacji. Zachęcamy do korzystania z naszych nowoczesnych i […]

Skip to content