4 marca 2021

zdjęcie

„Z głębokim smutkiem informujemy, że zmarł Andrzej Kreft. Wieloletni dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Pogrzeb dyrektora Krefta odbędzie się w najbliższy poniedziałek na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.
Andrzej Kreft Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Szczecinie kierował przez 26 lat. Funkcję objął w 1991 roku. Swoją misję kontynuował po 2001 roku, gdy RZGW połączyło się z Okręgową Dyrekcją Gospodarki Wodnej. Na emeryturę przeszedł w 2017 roku. Wykształcił całe pokolenia studentów kierunków hydrotechnicznych. Przez wiele lat był osobą nadzorującą polsko-niemiecką akcję lodołamania. Był jednym z najwybitniejszych ekspertów z zakresu gospodarki wodnej w naszym regionie.”

Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie wraz z pracownikami składają najszczersze kondolencje całej rodzinie i najbliższym Pana Andrzeja.

https://szczecin.wody.gov.pl/aktualnosci/1060-zmarl-andrzej-kreft-wieloletni-dyrektor-rzgw-szczecin?fbclid=IwAR0wKlxB1DaJgZPCn6EteNwmJ8oAf7IQgB3vf0U1zez6P5692sGVVvrxruE

  • Dokument utworzony 4 marca 2021
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 23 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content