20 lipca 2023

Samochód o napędzie hybrydowym typu plug-in przeznaczony do realizacji zadań monitoringowych przez Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie.

 

Dnia 30 grudnia 2022 r. Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie zawarł umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na dofinansowanie zakupu samochodu o napędzie hybrydowym typu plug-in, przeznaczonego do realizacji zadań monitoringowych.

W dniu 14 czerwca 2023 r. w wyniku ogłoszonego przetargu, Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie zawarł umowę na dostawę samochodu o napędzie spalinowo – elektrycznym typu plug-in marki Kia Sportage 1.6 T-GDI PHEV 265 KM 6AT AWD.

Zakupiony samochód został zarejestrowany i oznaczony logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie

  • Dokument utworzony 20 lipca 2023
  • Autor dokumentu Justyna Gabryjałowicz
  • Ostatnia modyfikacja 20 lipca 2023
  • Autor modyfikacji Justyna Gabryjałowicz

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content