3 marca 2020

Dnia 25.02.2020 w Urzędzie Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie odbyło się spotkanie z przedstawicielami administratora szczecińskich nabrzeży- Żeglugą Szczecińską, reprezentowaną przez Dyrektora Generalnego Prezesa Zarządu Pana Ireneusza Nowaka.

Spotkanie pozwoliło przedyskutować sprawy związane z bezpieczeństwem żeglugi oraz stworzyć zarys dalszej współpracy w celu zapewnienia bezpieczeństwa w trakcie organizowanych imprez na wodzie. Dyrektor urzędu z Prezesem Zarządu ustalili, że następne spotkanie odbędzie się w maju w celu omówienia szczegółów dotyczących organizacji, zabezpieczenia i oznakowania wydarzeń kulturalnych na wodzie w Szczecinie.
Odbyło się również spotkanie w ramach podpisanej umowy o współpracy z Zachodniopomorską Federacją Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Szczecinie oraz Stowarzyszeniem Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Szczecinie.

  • Dokument utworzony 3 marca 2020
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 26 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content