3 grudnia 2019

W dniach 25-29.11.2019 delegacja Centrum RIS Dolnej Odry, uczestniczyła w spotkaniach grup ekspertów ds. kluczowych technologii systemu RIS. Spotkania odbyły się w Liege w Belgii. Podczas tygodnia „RIS week” nasi specjaliści mogli wymieniać doświadczenia z przedstawicielami państw europejskich wdrażających usługi RIS

Grupy ekspertów wspierają międzynarodowo skoordynowaną implementację usług RIS, a także zapewniają zharmonizowany rozwój standardów w Europie. Prace skupiają się w szczególności na poprawianiu jakości świadczonych usług.

W trakcie tygodnia RIS odbyły się następujące spotkania: – ds. elektronicznych map nawigacyjnych (Inland ECDIS) – ds. śledzenia i namierzania statków (Vessel Tracking and Tracing- VTT) – ds. elektronicznego raportowania statków (Electronic Reporting International- ERI) – ds. informacji dla kapitanów statków (Notices to Skippers- NtS).

Ponadto uczestnicy mieli możliwość odbycia rejsu po rzece Moza.

  • Dokument utworzony 3 grudnia 2019
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 26 listopada 2021
  • Autor modyfikacji bialkowski

14 marca 2023

Ważna informacja dot. egzaminów na kapitana kl. B, A oraz z dodatkowej wiedzy wymaganej do kierowania statkami pasażerskimi

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem egzaminami na kapitana kl. B, A oraz z dodatkowej wiedzy wymaganej do kierowania statkami pasażerskimi, od dnia 15.03.2023 r. wnioski będą przyjmowane wyłącznie na sesję, która odbędzie się w dniach 14-15-16 czerwiec 2023 r.

Skip to content