1 października 2019

W dniach 24-26 września odbyły się posiedzenia Europejskiego Komitetu ds. opracowywania Norm w Żegludze Śródlądowej (CESNI), który został powołany dla wypracowania jednolitych standardów i procedur obowiązujących w żegludze śródlądowej. Odbyło się w siedzibie Komisji ds. Żeglugi na rzece Ren (CCNR).

Dwudniowe spotkanie grup roboczych (CESNI/PT) dotyczyło między innymi dokonaniem zmian w wymaganiach technicznych, związanych z wprowadzeniem ES-TRIN. Członkiem Komitetu został Inspektor TKI.

Ostatniego dnia odbyły się warsztaty na temat systemów, mających na celu uniknięcie kolizji między statkami żeglugi śródlądowej a mostami. W prelekcjach wzięli udział przedstawiciele RIS i TKI.

  • Dokument utworzony 1 października 2019
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 26 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content