11 maja 2020

obrazek

Jest nam niezwykle miło poinformować i jednocześnie zaprosić wszystkich uczniów Szkół Podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.” Bezpieczeństwo żeglugi śródlądowej oczami dzieci i młodzieży” organizowanym przez Urząd Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie.

Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych, którzy chcą aby ich praca została umieszczona na artykułach reklamowych Urzędu i stała się jego wizytówką. Zwycięzca otrzyma gadżety, które znakowane będą jego autorską pracą. Dodatkowo wyróżnione zostaną 2 prace, których autorzy otrzymają Urzędowe artykuły reklamowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • wykonać pracę plastyczną o tematyce związanej z żeglugą śródlądową i wszelkimi aspektami bezpieczeństwa żeglugi, – doręczyć prace, osobiście bądź wysłać pocztą, wraz z oświadczeniem, załącznik nr 1 ( do pobrania na stronie Urzędu), do siedziby Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie do dnia 5 czerwca 2020 r.

Więcej informacji w następujących dokumentach:

Załącznik 1

Regulamin konkursu

Załącznik 2

Oświadczenie

Załącznik 3

Klauzula RODO

Załącznik 4

Zarządzenie dyrektora

  • Dokument utworzony 11 maja 2020
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 29 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content