16 października 2020

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Szczecinie informuje, że w wyniku przemieszczania się fali wezbraniowej na rzece Odrze (w górnym i środkowym jej biegu), w najbliższych dniach na granicznym odcinku rzeki Odry spodziewany jest znaczny wzrost stanów wód.

W związku z powyższym na szlaku żeglugowym mogą pojawić się pływające przeszkody w postaci konarów oraz innych przedmiotów zabranych przez wodę. Proszę zachować szczególną ostrożność przechodząc wskazanym rejonem.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie podwyższone stany wody spowodowane cofką odmorską podane w komunikacie nr 9/2020, opadły poniżej stanów WWŻ. W związku z czym żegluga na całym obszarze administrowanym przez RZGW Szczecin jest dozwolona.

Informacje o bieżących stanach wody dostępne są całodobowo na oficjalnej stronie internetowej IMGW pod adresem https://hydro.imgw.pl/ lub http://www.pegelonline.wsv.de/ gdzie podawane są dane telemetryczne odpowiednio polskich i niemieckich stacji wodowskazowych.

Wszelkie informacje nawigacyjne można uzyskać również pod numerem 91 44 11 257.

  • Dokument utworzony 16 października 2020
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 25 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content