5 grudnia 2019

Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie uczestniczył w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej „SAFETY MANAGEMENT IN TECHNICQUES, TECHNOLOGIES AND TRANSPORT POLICY” zorganizowanej w dniach 27-29 listopada 2019 r. w Szczyrku przez Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej.

Celem konferencji było połączenie środowisk reprezentujących wszystkie rodzaje transportu w obszarze bezpieczeństwa i nawiązanie trwałej współpracy, w wyniku której nastąpi wymiana doświadczeń i dobrych praktyk w tej dziedzinie.

  • Dokument utworzony 5 grudnia 2019
  • Autor dokumentu Igor Szyjan
  • Ostatnia modyfikacja 26 listopada 2021
  • Autor modyfikacji Igor Szyjan

25 września 2023

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku

Sprzedaż zbędnych i zużytych składników majątku Organizator przetargu – Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie ogłasza sprzedaż zbędnego składnika rzeczowego majątku ruchomego w trybie przetargu publicznego, tj. „samochód osobowy –Skoda Octavia II – rok produkcji 2010”. Szczegółowe informacje o przetargu zawarte są w załączonym poniżej ogłoszeniu o przetargu publicznym. Oferty zakupu należy składać do dnia 10.10.2023 r.  […]

Skip to content